Poznaj opinie naszych pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Markoclinic i kliniki okulistycznej za profesjonalizm i podejście do pacjenta, wszystko było wykonane zgodnie z umową. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim zaćmowcom.

Bardzo polecam firmę Markoclinic i klinikę. Pani Marta, lekarze, pielęgniarki bardzo pomocni i mili. Operacje dwoje oczu miałam zrobione w ciągu 4 tygodni. Teraz nareszcie dobrze widzę.

Korzystałam z usług firmy Markoclinic z Wrocławia, która załatwiła wszystkie formalności związane z operacją zaćmy. Zabieg miałam przeprowadzony w Czechach w klinice. Transport, hotel, wyżywienie, przyjazne pielęgniarki, świetni lekarze, Pani Marta bardzo pomocna, jestem bardzo zadowolona, a najważniejsze świetnie widzę. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Napiszę w skrócie: punktualność, dokładność, profesjonalizm ze strony Markoclinic jak i kliniki w Czechach. Polecam wszystkim, którzy mają obawy aby jechać do Czech na operacje zaćmy. Naprawdę warto od strony finansowej jak i opieki i wykonania zabiegu. Dla mnie bardzo ważne, że na drugi dzień była kontrola pooperacyjna w tej samej klinice i nie musiałem się martwić o to w Polsce, ponieważ mam trudności z poruszaniem się.

Witam. Jestem po zabiegu usunięcia zaćmy. Operację miałam wykonaną przez doktora Urminsky. Świetny fachowiec, obsługa w klinice ekstra. Proponuję naszym lekarzom i pielęgniarkom na naukę pojechać do kliniki jak zwracać się do pacjenta. Pani Marta i jej firma Markoclinic wywiązała się w 100 procentach z umowy, wszystko było na najwyższym poziomie: transport, hotel, jednym słowem odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Na drugie oko jadę za 3 tygodnie, ponieważ teraz mają urlop. Tylko ta firma. Wszyscy zadowoleni, a widoczność super.

Operacja zaćmy w Chechach tylko z firmą MarkoClinic. Jestem zadowolony z jej usług i na pewno polecę ją innym. Zabieg umówiono bardzo szybko, wykonano starannie, a kolejnego dnia skontrolowano stan moich oczu. Doceniam profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta. Dojazd do kliniki wygodny i szybki.

Zabieg usunięcia zaćmy miałem zrobiony w TSM, koordynacje wyjazdu przygotowała firma Markoclinic. Wszystko na najwyższym poziomie. W ciągu 4 tygodni zrobiłem obydwoje oczu, na pierwszy zabieg czekalem 7 dni od podpisania umowy. Niewiarygodne, ale prawdziwe. Napiszę w skrócie wyjazd we wtorek godz. 6.00, około 10tej byliśmy w klinice, badanie i przygotowanie do zabiegu. Około 14tej zabieg. O godz. 16.30 jedliśmy obiado kolacje, po godz. 17tej byliśmy w hotelu. Środa 7.15 śniadanie, potem do kliniki na badanie kontrolne i powrót do domu. We Wroclawiu bylismy przed godz. 15ta. To jest organizacja przed duże O . Sama klinika i personel wraz z szefem, ktory przeprowadzal zabieg najwyższy poziom przez duże N, na koniec chciałem bardzo podziękowac Pani Marcie za swietną opiekę i jej firmie, całemu personelowi kliniki. Bardzo polecam firme Markoclinic. Serdecznie pozdrawiam.

Zadowolona jestem bardzo z usług firmy Markoclinik prowadzonej przez p. Martę K. Organizacja wyjazdu do kliniki, opieka oraz przeprowadzenie zabiegu zaćmy profesionalne, personel uprzejmy miły. Polecam i pozdrawiam

Korzystałam z usług firmy MarkoClinic, jestem w pełni zadowolona z organizacji wyjazdu do czeskiego Brna. Wszystko odbyło się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, profesjonalnie i co dla mnie ważne – bezboleśnie. Personel medyczny Kliniki bardzo sympatyczny i życzliwy, bez problemów z porozumiewaniem się. Dodatkowo dostałam soczewkę korygującą do dali i już nie muszę nosić na co dzień okularów. Nie sądziłam że ten wyjazd tak odmieni moje życie. Serdecznie dziękuję również Pani Marcie, która koordynowała cały wyjazd.

W imieniu swoim i Pani Stefanii dziękuję za opiekę i sympatyczną podróż. Pani Stefania jest bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu i z życzliwego podejścia personelu. Organizatorzy czyli Pani Marta z mężem są bardzo opiekuńczy i zorganizowani, cała podróż jak i pobyt w klinice jest - potocznie 'dopięte na ostatni guzik". Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z tej firmy. Wszystko to co prezentują w swojej ofercie jest zgodne z rzeczywistością.

Na wstępie chciałem podziękować Pani Marcie za świetną opiekę i szefowi kliniki za profesjonalne wykonanie zabiegu. Mam już zoperowane oczy i teraz nareszcie dobrze widzę. Polecam Markoclinic, naprawdę świetni ludzie i fachowcy. Zapomniałbym o Pani Elenie, która jest menagerem kliniki, a zarazem tłumaczem. Obawiałem się wyjazdu w nieznane ale zupełnie niepotrzebnie.

Moja mama jest bardzo zadowolona z usług firmy MarkoClinic, była na zabiegu miesiąc temu. Wyjazd był zorganizowany profesjonalnie w miłej atmosferze. Opieka w klinice doskonała. POLECAM

Korzystałam z usług firmy MarkoClinic i jestem w pełni zadowolona z organizacji wyjazdu. Wszystko odbyło się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, zabieg przeprowadzono w sposób profesjonalny i bezbolesny. Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań w 100%. Serdecznie polecam.

Bardzo dziękuję firmie Markoclinic za profesjonalną koordynację wyjazdu na operację zaćmy do kliniki i klinice, całemu personelowi, a przede wszyskim szefowi tej kliniki, który przeprowadził zabieg w sposób prosjonalny. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Zabieg usunięcia zaćmy miałem przeprowadzony w klinice okulistycznej. Cała koordynacja wyjazdu, terminu zabiegu była przeprowadzona w profesjonalny sposób. Lekarze, pielęgniarki w bardzo przyjazne, tłumacz, wszystko na najwyższym poziomie.

Przed wyjazdem miałem male obawy, ale dzisiaj stwierdzam, że nie potrzebnie. Drugie oko za 3 tygodnie. Tak więc teraz jade bez obaw. Dziekuje lekarzom, pielęgniarkom z Brna, Pani Marcie i jej firmie Markoclinic. Pozdrawiam.

Bardzo polecam firmę Markoclinic i klinikę. Operowałam tam zaćmę dwoje oczu, wszystko wykonano jak było w umowie, a operację przeprowadził sam szef kliniki. Pani Marta, właścicielka firmy Markoclinic bardzo mila i pomocna, pielęgniarki w klinice bardzo miłe, przyjemna atmosfera, wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję bardzo klinice, Markoclinic i serdecznie pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolony z firmy Markoclinic jak również z kliniki, z profesjonalizmu i podejściu do pacjenta. Śmiało polecam wszystkim, którzy chcą zrobić operacje zaćmy. Po wszczepieniu soczewki korygującej wzrok, nie noszę okularów do dali do czytania tylko+1. Nie myślałem, że tak można zrobić. Polecam przed podjęciem decyzji co do soczewki porozmawiać z szefową Markoclinic, Panią Martą, która jest bardzo pomocna.

Chciałbym bardzo podziękować pani Marcie oraz jej mężowi za dwa udane wyjazdy na zabiegi usunięcia zaćmy, w których brałem udział jako opiekun wraz z mamą która jest po udarze i porusza się na wózku.Bardzo sprawnie i profesjonalnie wszystko było zaplanowane od wyjazdu do powrotu do domu.W każdej chwili można było poprosić o pomoc lub wytłumaczeniu danego zagadnienia na którym sie nie znałem.I najważniejsze że wszystko sie udało.Kierowca super trasy zna jak własną kieszeń;) i atmosfera niepowtarzalna.Zapraszam i polecam Marko Clinic i dziękuje za pomoc na wyjeżdzie naprawdę.

Witam. Pragnę podziękować za dobre serce, miłą obsługę, niezawodność, życzliwość i uśmiech. Obsługa medyczna...wspaniała. Mają wiele cierpliwości dla ludzi starych. Warunki w hotelu bardzo dobre. Pozdrawiam!

Byłam na zabiegu usunięcia zaćmy w klinice z firmą MarkoClinic. Ustalono mi dogodny szybki termin. Przejazd i droga upłynęły w miłej atmosferze. Opieka w klinice doskonała, zadbali o kontrolę na drugi dzień. A przede wszystkim jestem zadowolona z tego że świetnie widzę.

Polecam firmę Markoclinic, zabierają spod domu, przejazd do Kliniki Oční klinika wygodnym busem, bezbolesna operacja w dniu przyjazdu. Następnego dnia badania w Klinice i powrót do domu. Reklama kliniki brzmi "ZOBACZ ŚWIAT PIĘKNIEJSZYM" Ta reklama nie kłamie ja przed operacją widziałem jak przez zaparowaną szybę w samochodzie, a teraz widzę znakomicie. Lekarz okulista na badaniu kontrolnym stwierdził, że operację w Czechach zrobili znakomicie. Pozdrawiam!

W ubiegłym tygodniu w czwartek miałam zabieg usunięcia zaćmy. Jestem już po kontroli u mojego okulisty, który stwierdził, że zabieg był wykonany pierwszorzędnie. Widzę super, ale przede mną jeszcze długa droga (zakrapianie i kolejne wizyty u okulisty). Zabieg wykonano bez zarzutu, sprawnie, szybko, profesjonalnie. Bardzo sympatyczna obsługa pacjenta i pełna opieka. Bardzo polecam Panią Martę, która koordynowała cały wyjazd, oraz przesympatycznego kierowcę. Miłe i uśmiechnięte czeskie pielęgniarki oraz cały personel przygotowujący do zabiegu, na miejscu był tłumacz języka polskiego, tak więc wszystkie dokumenty przetłumaczone na j. polski.

W kraju czekałabym na taki zabieg dwa i pół roku, a tak jestem już po wszystkim. Wystarczył tylko jeden telefon i mam "nowe oko". Polecam wszystkim. Nie zastanawiajcie się i nie czekajcie. Naprawdę warto widzieć świat wyraźnie. Pozdrawiam Was i dziękuję