Operacja zaćmy w Czechach na NFZ – jak to załatwić?

Pierwszy i najważniejszy krok to uzyskanie skierowania na zabieg usunięcia zaćmy u lekarza okulisty, resztę możesz powierzyć nam.

Skontaktuj się z Markoclinic (tel. +48 795 598 121), a wspólnie uzgodnimy termin zabiegu, dobierzemy rodzaj soczewki, ale przede wszystkim wypełnimy za Ciebie wszelkie formalności związane z refundacją NFZ oraz organizacją wyjazdu.

Nasi pacjenci pokrywają część kosztów zabiegu, pozostałą kwotę, w ramach refundacji NFZ, pokrywamy my, a czas oczekiwania na zabieg skraca się do najwyżej 14 dni.

Dlaczego warto?

Wybierając nasze usługi pacjenci przede wszystkim mogą dużo szybciej cieszyć się efektami zabiegu, oszczędzając swój czas i zdrowie.

We współpracy z kliniką okulistyczną, a jednocześnie jako autoryzowany przedstawiciel kliniki, oferujemy kompleksową organizację wszelkich formalności, wyjazdy na zabiegi obejmujące transport, wyżywienie, zakwaterowanie, pełną dokumentację NFZ, częściowe finansowanie zabiegu przez Markoclinic, opiekę nad pacjentami i przyjazną atmosferę.

Czas oczekiwania na ten rutynowy zabieg w Polsce wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy, dzięki współpracy ze specjalistami renomowanej kliniki, jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania do 7-14 dni, przyspieszając proces leczenia z korzyścią dla zdrowia i samopoczucia naszych pacjentów.

Koszt zabiegu uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju soczewki, tym samym rodzaju pakietu (do wyboru na naszej stronie), jednak to Markoclinic pokrywa resztę kosztów, by móc zapewnić sprawną organizację i szybki powrót do zdrowia naszych klientów.

Potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie wyjaśnią Państwu wszelkie wątpliwości i szczegóły dotyczące organizacji wyjazdów. Kontaktować można się z nami zarówno pod numerem +48 795 598 121 (stawka za połączenie wedle normalnej taryfy), jak i pozostawiając w formularzu kontaktowym na naszej stronie numer telefonu, pod który oddzwonimy by udzielić potrzebnych informacji.

Nie odkładaj swojego zdrowia na później.

Markoclinic, Twoja droga do zdrowia.

Kto może skorzystać?

Z opcji leczenia w Czechach,a także możliwość skorzystania z naszych usług,
ma każda osoba objęta ubezpieczeniem zdrowotnym uprawniającym
do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.